Apie mus

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 70 350 Darbo dienomis 07:45 - 17:00 val.

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 51 767 Darbo dienomis 17:00 - 08:00 bei išeiginių ir švenčių dienomis 

   Uždaroji akcinė bendrovė „Raseinių vandenys“ įsteigta pagal Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimą Nr.35 1995 05 31, reorganizuojant Tauragės valstybinę vandens tiekimo įmonę ir atskiriant turtą, kuris buvo Raseinių mieste ir Raseinių cecho žinioje.

    „Raseinių vandenys“ – uždaroji akcinė bendrovė. Jos pagrindinė paskirtis tiekti geriamąjį vandenį ir surinkti nuotekas, jas išvalyti iki DLT (didžioji leistina tarša), prieš išleidžiant į atvirus vandens telkinius. Atlikti kitas paslaugas, numatytas įstatuose.

   Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį ir išvalo nuotekas Raseinių miesto gyventojams, komunalinėms, pramoninėms ir kitoms įmonėms bei organizacijoms.

    Bendrovė yra ne tik technologinė, bet ir aplinkosaugos įmonė, valanti miesto  ir gyvenviečių nuotekas ir taip sauganti ne tik patį miestą ir gyvenvietes, bet ir upes bei atvirus vandens telkinius nuo užterštumo.

    VIZIJA – ateityje tai pažangi, visuomenės poreikius ir interesus atitinkanti, turinti vartotojų pasitikėjimą, visavertė Lietuvos įmonė.

    MISIJA – teikti kokybiškas vandens tiekimo, nuotekų šalinimo ir valymo, lietaus nuotekų šalinimo paslaugas vartotojams, užtikrinant jų prieinamumą visiems gyventojams, įmonėms bei organizacijoms, patiriant mažiausias išlaidas ir padarant minimalią žalą aplinkai.


Galerija
Atnaujinta: 2018-03-14