Dažnai užduodami klausimai

Avarijų (gedimų) registracija tel. (8 428) 70 350 Darbo dienomis 07:45 - 17:00 val.

Avarijų (gedimų) registracija tel. (8 428) 51 767 Darbo dienomis 17:00 - 08:00 bei išeiginių ir švenčių dienomis 

Dažnai užduodami klausimai

 

Kaip patikrinti vandens kokybę?

Vandens kokybę galima patikrinti šiame puslapyje.

 

Kaip deklaruoti geriamojo vandens duomenis?

Pagal Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartį klientas (vartotojas/abonentas) privalo kas mėnesį deklaruoti geriamojo vandens apskaitos prietaisų rodmenis užpildant sąskaitą - pranešimą pagal paties kliento nuskaitytus apskaitos prietaisų rodmenis ir apmokėti ne vėliau kaip iki kito mėnesio, einančio po ataskaitinio laikotarpio, paskutinės kalendorinės dienos.

Taip pat deklaruoti galima šiais būdais :

• apmokant sąskaitą, įrašyti į sąskaitos šaknelę grafoje „IKI",

• elektroniniu paštu edita.rutkauskiene@raseiniuvandenys.lt,

• telefonu (8 428 70 349),

• UAB „Raseinių vandenys" kasoje.

 

Kaip atsiskaityti už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas?

Už suvartotą per ataskaitinį laikotarpį (mėnesį) šaltą vandenį ir (ar) nuotekas būtina sumokėti ne vėliau kaip iki kito mėnesio paskutinės dienos. Už suteiktas paslaugas galima atsiskaityti mūsų bendrovės kasoje (Žemaičių g. 8 , Raseiniuose).Įmokas, taip pat galima sumokėti elektroninėje bankininkystėje , tiesioginio debeto būdu, banke, kitoje įmokas priimančioje įstaigoje ar įmonėje.

Jeigu naudojatės elektronine bankininkyste, sąskaitą galite apmokėti per bankų interneto svetaines pagal gautoje sąskaitoje nurodytus duomenis. Gyventojai, kurie naudojasi šiuo atsiskaitymo būdu, turėtų nurodyti tikslius duomenis (sąskaitos – pranešimo numerį).Internetinėje bankininkystėje mokesčiams mokėti pasirinkite ne „vietinius mokėjimus“, o „įmokas ir mokesčius“.Atnaujinta: 2022-03-25