Naujienos

Avarijų (gedimų) registracija tel. (8 428) 70 350 Darbo dienomis 07:45 - 17:00 val.

Avarijų (gedimų) registracija tel. (8 428) 51 767 Darbo dienomis 17:00 - 08:00 bei išeiginių ir švenčių dienomis 

Dėl buitinių nuotekų tvarkymo

2021 05 10

          2021 m. balandžio 2 d. buvo gautas pranešimas, kad Gruzdiškės gyvenvietėje į Šakos upelį yra leidžiamos nevalytos nuotekos. Atvykus aplinkos apsaugos ir UAB „Raseinių vandenys“ darbuotojams prie pranešėjo minėto vamzdžio, įtarimai pasitvirtino. Iš vamzdžio, kuris yra skirtas drenažui, tikrai bėgo nevalytos nuotekos. Buvo nustatytas vienas iš teršimo šaltinių, todėl aplinkos apsaugos pareigūnų buvo patikrinti visi Gruzdiškės gyvenvietėje dar neprisijungę prie centralizuotų nuotekų tinklų gyventojai. Gyventojams,  pažeidusiems nuotekų tvarkymo įstatymą, bus surašyti administracinio pažeidimo protokolai.
          UAB „Raseinių vandenys“ administracija kreipiasi į Raseinių rajono gyventojus, kad gyvenvietėse, kur yra įrengti centralizuoti nuotekų tinklai: ne tik Gruzdiškės gyvenvietėje, bet Ramonuose, Šiluvoje, Girkalnyje, Betygaloje, Viduklėje, Ariogaloje, Raseiniuose bei kitose Raseinių k. seniūnijos gyvenvietėse gyventojai rašytų prašymus dėl  jungimosi prie magistralinių nuotekų tinklų. Primename, kad prie nutiestų ES lėšomis centralizuotų nuotekų tinklų gyventojai turi prisijungti per 9 mėn. po projekto baigimo.
           Pagal patvirtintą Aplinkos apsaugos agentūros ir Raseinių raj. savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojų grafiką bus toliau vykdomi patikrinimai, kaip neprisijungę prie centralizuotų nuotekų tinklų gyventojai tvarko buitines nuotekas.


Atnaujinta: 2018-04-09