Projektai

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 70 350 Darbo dienomis 07:45 - 17:00 val.

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 51 767 Darbo dienomis 17:00 - 08:00 bei išeiginių ir švenčių dienomis 

Vykdomi ir įvykdyti projektai 

 

Projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstrukcija Raseinių rajono savivaldybėje“ Nr. 05.3.2-APVA-R-014-21-0007 viešinimo informacija

Informuojama, kad 2017 m. gegužės 4 d.  UAB „Raseinių vandenys“ su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pasirašė finansavimo ir administravimo sutartį dėl projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstrukcija Raseinių rajono savivaldybėje“ Nr. 05.3.2-APVA-R-014-21-0007 finansavimo.

Skaityti plačiau→

 

Įgyvendinamas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstrukcija Raseinių rajono savivaldybėje (II etapas)“ Nr. 05.3.2-APVA-R-014-21-0010

2019 m. rugpjūčio 30 d. buvo sudaryta projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstrukcija Raseinių rajono savivaldybėje (II etapas)“ Nr. 05.3.2-APVA-R-014-21-0010 (toliau – Projektas) finansavimo sutartis. Finansavimo sutartį pasirašė Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Raseinių vandenys“. 

Skaityti plačiau→

 


Baigiamas įgyvendinti projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajono (Šiluvoje)“

2017 metais sausio mėn. 20 d. buvo sudaryta projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajone (Šiluvoje)“ (projekto kodas Nr. 05.3.2-APVA-V-013-1-0030) finansavimo sutartis, kurią pasirašė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Raseinių vandenys“. Sutartis buvo pratęsta iki 2019 m. rugsėjo 23 d.

Skaityti plačiau→

 

ĮGYVENDINTAS VANDENTVARKOS INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS PROJEKTAS RASEINIŲ RAJONE (BETYGALOJE, GIRKALNYJE, VIDUKLĖJE)

Švarus geriamasis vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės sveikatai ir ekonomikos gerovei. Pasaulinė sveikatos organizacija daro išvadą, kad prieigos prie saugaus geriamojo vandens ir sanitarinių sąlygų gerinimas gali būti naudingas ne tik sveikatai, nes taip užkertamas kelias per vandenį plintančioms ligoms, bet taip pat gali būti sutaupyta lėšų sveikatos priežiūros srityje, padidėti darbingų dienų metuose skaičius, pagerėti mokyklos lankomumas ir išsaugota gyvybė.

Skaityti plačiau→Sėkmingai baigti dar vieno projekto darbai

Pastarąjį dešimtmetį į vandentvarkos ūkį Lietuvoje investuotos milijoninės lėšos. Lietuvos siekis – kad vandens tiekimo ir buitinių nuotekų tvarkymo paslaugos būtų teikiamos 95 proc. gyventojų, tačiau šiandien dar nemažai Lietuvos gyventojų vartoja šachtinių šulinių vandenį bei buitines nuotekas kaupia rezervuaruose. Tačiau padėtis sparčiai keičiasi. 

Skaityti plačiau→

Dar viena gera žinia Raseinių miesto gyventojams

Europos Sąjungos parama praėjusiais metais buvo ypač dosni Raseinių miesto gyventojams. Raseinių mieste baigiamas įgyvendinti dar vienas vandentvarkos sektoriaus plėtros projektas „Vandentiekio ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilkupio, Birutės, Pašvaistės, T. Vaižganto, Vėtrungės, Mažosios, V. Grybo, Ančakių gatvėse Raseinių mieste“ Nr.VP3-3.1-AM-01-V-05-028. Tai nebe pirmas vandentvarkos projektas vykdomas Raseiniuose, kurio įgyvendinimo metu siekiama dar daugiau raseiniškių suteikti galimybę naudotis viešai prieinamomis vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis. 

Skaityti plačiau→

 

CENTRALIZUOTŲ VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ PLĖTRA RASEINIŲ RAJONE

2013 metais buvo pasirašyta projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Raseinių savivaldybėje (Norgėluose, Andrušaičiuose, Šarkiuose, Kazbaraičiuose, Raseiniuose)“ (projekto kodas Nr. VP3-3.1-AM-01-V-02-111) finansavimo ir administravimo sutartis, kurią pasirašė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Raseinių vandenys“.

Skaityti plačiau→

 

Raseinių rajone pradėtas įgyvendinti vandentvarkos sektoriaus plėtros projektas

untitled11

Nors gyvename XXI am., kuriame naujos technologijos daugelyje sričių palengvina gyvenimą ir užtikrina naują, daug geresnę ir patogesnę buitį, vis dėlto dar ir šiandien dauguma gyventojų, ypatingai mažuose miesteliuose ar priemiesčiuose, susiduria su neišvystyta ir nemodernizuota vandens tiekimo ir buitinių nuotekų šalinimo sistemos problema. Šį uždavinį siekiama spręsti racionaliai, atsižvelgiant tiek į ekonomiją, tiek į ekologiją, t.y., įrengti centralizuotą vandentiekį ir buitinių nuotekų šalinimo sistemą, taupant, turint minimalius išteklius bei nepažeidžiant natūralaus gamtos bioritmo. Šią opią problemą jau kuris laikas padeda spręsti Europos Sąjungos fondų parama, kuri prisideda prie šiuo metu visoje Lietuvoje intensyviai vykdomų vandentvarkos projektų, kurių metu tiesiami nauji vandentiekio ir nuotekų tinklai, statomi nauji ir rekonstruojami seni nuotekų bei vandens gerinimo įrenginiai. Vienas tokių projektų pradėtas įgyvendinti ir Raseinių rajone (Šiluvoje, Betygaloje, Kudoniuose, Girkalnyje, Dvareliškiuose, Girkalnio k., Viduklėje, Alaviniškiuose).

Skaityti plačiau→

 Atnaujinta: 2020-09-07