Paslaugos

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 70 350 Darbo dienomis 07:45 - 17:00 val.

Avarijų (gedimų) registracija tel. 0 428 51 767 Darbo dienomis 17:00 - 08:00 bei išeiginių ir švenčių dienomis 

Sąskaita, apmokėjimo sąlygos

           Šiuo metu yra galimybė išsiųsti sąskaitas už vandenį ir nuotekų tvarkymą klientui elektroniniu paštu. Tokiu atveju sąskaitos gaunamos gerokai anksčiau. Norintys sąskaitas gauti el. paštu turėtų elektroniniu laišku kreiptis į apskaitos specialistą, nurodant tikslų adresą, mokėtojo Nr. ir mokėtojo vardą, pavardę.
 
Apskaitos specialistės:
Edita Rutkauskienė, tel. 0 428 70 349, el. p. edita.rutkauskiene@raseiniuvandenys.lt
Dainora Garbaliauskienė, tel. 0 428 70 349 el. p. dainora.garbaliauskiene@raseiniuvandenys.lt
 
            Gyventojai, turintys įsiskolinimą, turėtų kreiptis į UAB „Raseinių vandenys“ abonentų aptarnavimo skyrių, dėl skolos sutarčių sudarymo ir pasinaudoti skolos mokėjimo dalimis galimybe. Priešingu atveju skola yra išieškoma per antstolius, o tai sudaro papildomas išlaidas.
            Taip pat sugriežtinta priskaitymų už vandenį kontrolė. Pagal sudarytus grafikus tikrinami vandens skaitikliai butuose. Gyventojams, nesudarantiems sąlygų patikrinti jų deklaruojamų skaitiklių rodmenis, mokestis už vandenį pradedamas skaičiuoti vadovaujantis Raseinių miesto savivaldybės tarybos patvirtintomis vandens suvartojimo normomis. Skaitiklių tikrinimo laiką gyventojai gali suderinti jiems priimtinu laiku. Sąskaitos negavus iki einamojo mėnesio 20-tos dienos, prašome informuoti UAB „Raseinių vandenys“ telefonu, nurodytu praėjusio mėnesio sąskaitoje. Šiuo telefonu taip pat galite kreiptis visais priskaitymų ar apmokėjimų už vandenį ir nuotekų tvarkymą pagal gautas sąskaitas klausimais. Prašome atkreipti dėmesį į tai, jei sąskaitoje nurodyta kita nei turi būti vartotojo pavardė ar adresas. Tokiu atveju prašome atvykti į abonentų skyrių sudaryti sutartį.
            UAB „Raseinių vandenys“ klientai turi galimybę pasirinkti jiems patogiausią atsiskaitymo būdą – mokėti internetu ar tiesioginiu debetu praktiškai visuose bankuose, susimokėti grynais bankuose, UAB „Raseinių vandenys“  kasoje, „Lietuvos paštas“ skyriuose, Raseinių kredito unijoje, UAB „Perlas Finance“ terminaluose ir naudojantis sąskaitų apmokėjimo platformas „Perlas Go“ jūsų kompiuteryje ar telefone (www.perlasgo.lt), pasinaudoti galimybe už komunalines paslaugas atsiskaityti viena sąskaita. Apsilankę UAB „Raseinių vandenys“ internetiniame puslapyje, klientai gali gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kiekvieną mėnesį abonentams (fiziniams ir juridiniams asmenims), kurie to pageidauja, sąskaitos išsiuntinėjamos elektroniniu paštu.
 


Atnaujinta: 2024-03-20